Search

NEDEN DİJİTAL ÇALIŞAN ARYA

Updated: Nov 13, 2020

Dijital Çalışan ARYA

Günümüz işletmelerinin pazarda başarılı olup, rakiplerini gölgede bırakabilmek için takip etmeleri gereken temel organizasyon süreçleri hemen hemen birbirinin aynıdır. Bu temel organizasyon süreçleri; operasyonlarını ve süreçlerini optimize etmek, maliyetlerini düşürmek, kaliteli işgücünü elinde tutmak, üretkenlik akışlarını sürdürebilir kılmak.

Değişen çağ ve teknolojilerden doğan yeni çalışma şekilleri ise; işletmelerin temel organizasyon yapılarını şekillendirip, pazarlarının yıldızı olabilmeleri için sürekli yeni fırsatlar sunar. Bu teknolojilerden zamanında haberdar olup, fırsatları akıllıca değerlendirebilmek; fark yaratmak isteyen tüm işletmelerin mesai ayırması gereken kritik bir konu haline gelmiştir.

Dijital çalışan Arya ile yukarıda değindiğimiz tüm organizasyon süreçlerinin direk ya da dolaylı olarak iyileştirmesi sağlayarak işletmelere geleceğin şirketi olabilmeleri için fırsat sağlayan bir çalışma modelinden bahsedeceğiz.

Dijital Çalışan Arya,

İnsan organizasyonlarında farklı olarak işi öğrenmesi için haftalar, aylar ya da yıllara ihtiyaç duymayan ARYA^ya iş bir kere anlatır. Arya öğrenir ve eksiksiz yapar.

Çevik işletme yapısının iki olmaz ise olmazı olan hız ve doğruluk ise dijital çalışan ARYA’yı benzersiz kılan özelikler arasında.

İş süreçlerini bu kadar hızlı ve kolay sisteme almak birçok kişi ve işletmelerinin arzu ettiği model olduğu kuşkusuz. ARYA’nın yalnızca saat ücreti ile çalışması fayda ve maliyet açısından süreç maliyetlerini minimize etmek isteyen tüm şirketler için önemli bir fırsat yarattı. Ölçek ekonomisi açısından sektörde bir devrim niteliğinde olan bu model ile ARYA yapay zeka uygulamalarını her büyüklükte ve her yapıda işletmeye hızlı entegrasyonu ile bayrağı taşıma iddiasında.#dijitalçalışan #dijitalçalışanarya #yapayzeka

11 views0 comments